Apartamenty MTP Poznań - to noclegi ze śniadaniem w Poznaniu. Komfortowe zakwaterowanie, lokalizacja, czystość oraz dobra cena noclegu to nasze atuty. Oferujemy noclegi w centrum Poznania, przy Międzynarodowych Targach Poznańskich, które są dobrą alternatywą dla hotelu ale w niskiej cenie.

Apartament MTP 3


UWAGA – w tym lokalu istnieje możliwość wynajęcia pojedynczego pokoju.


Wygodne, przestronne, o wysokim standardzie pokoje gościnne 1, 2 i 3 osobowe. Naszą ofertę kierujemy do klientów biznesowych oraz prywatnych. Bardzo atrakcyjne usytuowanie obiektu, w cichej przyjemnej okolicy przy jednoczesnym dogodnym dostępie do środków komunikacji miejskiej, spełni oczekiwania osób przybywających w interesach, jak i celach turystycznych. W obiekcie znajdują się dwie części mieszkalne, z których każda składa się z:
  • dwóch pokoi
  • kuchni
  • łazienki
Razem do dyspozycji są 4 pokoje 1, 2 i 3 osobowe – w tym z wygodnym łożem małżeńskim. Wszystkie pomieszczenia są w pełni umeblowane i posiadają wysoki standard. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor (z pakietem programów telewizji kablowej), w salonie dziennym jest telewizja nc+ z pełnym pakietem TV (programy canal+, HBO, Cinemax) oraz bezprzewodowy Internet 100 MB/s. Dodatkowo, we wszystkich pokojach znajdują się biurka do pracy, a większe sypialnie posiadają balkony.

Wynajecie niniejszego apartamentu jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu, który dostępny jest tutaj: Regulamin

UWAGA, istnieje możliwość wynajęcia salki konferencyjnej dla 6 osób na zamknięte spotkania biznesowe w naszym biurze przy targach MTP! Cena: 25zł + 23% VAT / godzinę.

Poniżej prezentujemy rozkład pomieszczeń mieszkania:

Rozkład pomieszczeń